Turniej piłkarski w Linii z udziałem ośmiu drużyn na rzecz walki z rakiem 27-letniego Przemka Gapy
W Linii doszło do serdecznego wydarzenia sportowego – charytatywnego turnieju piłkarskiego, który zgromadził osiem drużyn. Organizowane to było z myślą o Przemku Gapie – młodym 27-letnim mężczyźnie z Lęborka, który walczy z rakiem. Dzięki hojności uczestników oraz osób wspierających tę akcję, udało się zebranie imponującej kwoty przekraczającej 6 tysięcy złotych.
Rozgrywki pod hasłem „Gramy dla Przemka” miały miejsce w hali sportowej położonej w Linii, na terenie powiatu wejherowskiego. Celem tej sportowej inicjatywy była finansowa pomoc dla Przemka Gapy. Mężczyzna ten jest ojcem dwóch pięcioletnich bliźniaków – Igora i Filipa i niestety, zmaga się z dużymi trudnościami zdrowotnymi. W 2019 roku lekarze postawili mu diagnozę: nowotwór złośliwy nosogardła z przerzutami do wątroby. To ciężkie wyzwanie życiowe motywowało organizacje tego charytatywnego wydarzenia.

Młodzi strażacy w akcji: Wojewódzkie Zawody w Nowej Wsi Lęborskiej!
Lęborski Orlik: Sportowe weekendy dla każdego mieszkańca!
Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze w Łebieniu: Zawody już 24 maja!
Rowerowa podróż przez wieki – odkryj fascynujący świat jednośladów!
OSP Lębork na charytatywnym wydarzeniu: sprzęt ratowniczy w akcji!
Siady z leżenia tyłem: nowy test sprawności w Policji!