Muzyczne talenty wspierają Laurę w Lęborku
Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku zaprasza na wyjątkowy wieczór, który połączy sztukę młodych talentów z misją pomocy. Już w nadchodzący czwartek, 26 marca, aula Zespołu Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku ożyje muzyką i sztuką podczas wydarzenia, które z pewnością przyciągnie zarówno miłośników kultury, jak i osoby o wielkim sercu. Koncert „Muzyczny na bis IV” zgromadzi na scenie utalentowanych podopiecznych Sylwestra Kustusza z Młodzieżowego Domu Kultury, reprezentujących lokalne szkoły ponadpodstawowe.
Moc Sztuki na Rzecz Pomocy
Wydarzenie to nie ogranicza się jedynie do muzyki. Równocześnie odbędzie się wernisaż zatytułowany „POWIDOKI. Poezja w linorycie”, który zaprezentuje prace młodych grafików: Zuzanny Płotki, Amelii Pobłockiej i Mileny Słowik. Te niezwykłe dzieła powstały pod czujnym okiem instruktorki Beaty Synowiec. Co więcej, każda grafika będzie mogła stać się częścią Waszej kolekcji, ponieważ odbędzie się aukcja, której celem jest zebranie funduszy na leczenie małej Laury. To znakomity przykład, jak sztuka potrafi zmieniać świat.
Szczegóły Wydarzenia
Zapraszamy do auli ZSMI przy ul. Marcinkowskiego 1 w Lęborku. Wydarzenie odbędzie się 26 marca 2026 roku, w czwartek, o godzinie 17:00. To niezwykła okazja, aby wesprzeć szczytny cel i jednocześnie cieszyć się sztuką w najlepszym wydaniu.
Źródło: facebook.com/GminaNWL

Kaszubska kultura ożyła w Redkowicach: Powiatowy Przegląd Piosenki zakończony!
Nowe przewodniki po Polsce już w bibliotece!
Wiosenne spotkania z pisarzami dla dzieci w Lęborku zakończone sukcesem
Książkowe spotkanie w Parku Michalskiego: magia czytania na świeżym powietrzu
Seniorki z „Spotkań z Pasją” odkrywają Wejherowo przed wakacjami
Literackie spotkanie w leśnym Uroczysku: Dyskusyjny Klub Książki w Lęborku